Відкрийте мобільне меню

Чому Happy?

Happy - у хороших руках з перших хвилин!

Підгузки Happy піклуються про твою дитину під час її щоденної активності, протягом дня та ночі. Вони дають відчуття сухості, забезпечують комфорт та безтурботний розвиток. Щоб всебічно піклуватися про здоров'я вашої дитини, ми застосовуємо систему Happy Safe Way, використовуючи тільки безпечні матеріали.

Підгузки Happy проходять суворе внутрішнє тестування на безпечність. Висока якість та безпека підгузків Happy підтверджена дерматологічними тестами.

Підгузки Happy також отримали Позитивний Відгук Інституту Матері і Дитини, а також Національного Інституту Гігієни.

Якими є складники підгузків Happy?

Складники підгузків:
поліпропілен, поліестер, целюлоза, суперабсорбент, еластомірна пряжа, клей, клейовий індикатор вологи*

Поліпропілен

Поліпропілен Поліпропілен є головним складником нетканих матеріалів, із яких складаються підгузки Happy: гідрофільних і гідрофобних. Верхній шар, а також матеріал, у який загорнута поглинаюча вкладка, мають гідрофільні властивості, саме тому він забезпечує швидке поглинання та відчуття сухості. з іншого боку, бічні оборки зроблені з гідрофобного нетканого матеріалу, який захищає підгузник від протікань. Використання поліпропілену в підгузках Happy є безпечним, що підтверджується широким використанням цієї технології, зокрема, в іграшках, упаковці харчових продуктів, а також у фармацевтичній індустрії.

Поліестер

Поліестер в підгузках Happy входить до складу розподіляючого шару зі спеціальною структурою, завдяки чому рідина швидко розподіляється і потрапляє вглиб поглинаючого шару та залишає шкіру дитини сухою. Поліестер є безпечним, що підтверджується широким використанням цього матеріалу для виготовлення багатьох предметів побуту, наприклад, спортивного одягу.

Еластомірна пряжа

Еластомірна пряжа - це еластичні нитки, які в підгузках Happy розташовані у зоні промежини та в бічних оборках навколо ніг дитини. Висока еластичність - це найважливіша якість еластомеру. Вона забезпечує краще прилягання підгузка, дає свободу рухам дитини і запобігає протіканням у паховій зоні.

Целлюлозна пульпа

Поглинаюча вкладка, яка містить целюлозу та суперабсорбент, є частиною підгузка, яка забезпечує поглинання та утримання вологи.

Целюлозна пульпа м'яка та ніжна на дотик, і водночас дуже добре поглинає вологу. Гранули суперабсорбенту виглядають як сіль або цукор, і завдякі їх поглинаючим властивостям ввібрана рідина набуває форми гелю. Поглинаюча вкладка обгорнута гігієнічним папером і нетканим гідрофільним матеріалом, який забезпечує додатковий захист.

Барвники

Кольорові принти тваринок на зовнішній стороні підгузка прикрашають його і роблять його схожим на нижню білизну. Кольорова тасьма спереду із логотипом Happy та інформацією про розмір допомагає при багаторазовому кріпленні липучок. Всі барвники, які використовуються в підгузках Happy, є безпечними для дитячої шкіри.

клейовий індикатор вологи*

клейовий індикатор вологи * розміщується вздовж абсорбуючої вкладки. Під впливом рідини індикатор змінює колір із жовтого на зелений. Це сигнал для батьків, що підгузок вже слід замінити.

*Індикатор вологи є в підгузках розміру Before Newborn, Newborn та Mini

Наш вебсайт використовує файли Cookies для забезпечення зручності використання та для статистичних цілей. Користуючись сайтом, Ви погоджуєтеся на політика cookies.

Я розумію
Помічник при вагітностіПомічник при вагітності Помічник після пологівПомічник після пологів Купити онлайнКупити онлайн