Відкрийте мобільне меню
Мобільний додаток Happy

Happy Baby

Зручний мобільний додаток для сучасних батьків - вся важлива інформація про вагітність та розвиток дитини в одному місці. Додаток має два режими: "Вагітність" і "Дитина"

Мобільний додаток Happy

Вагітність

Перед тим, як Ваша дитина народиться, Ви можете контролювати вагітність Вашої дитини тиждень за тижнем - перевіряйте, як Ваша дитина розвивається, записуйте збільшення ваги або встановіть нагадування про візити до лікаря.

Покажіть більше

Дитина

Після народження дитини Ви можете легко контролювати ритм дня та здоров'я Вашої дитини. Додаток дозволяє записувати частоту годувань і тривалість сну. Він також дозволяє додавати візити до лікаря та нотатки, що значно полегшує організацію Вашого дня.

Покажіть більше

Мобільний додаток Happy

Додаток до народження

підтримка на кожному етапі вагітності

Перевірте, як розвивається ваша дитина

Відраховуйте днідо пологів

Happy Baby - це швидкий доступ до інформації про тиждень Вашої вагітності і кількості днів, які залишилися до пологів. Подібну інформацію можна знайти у версії для батька. Крім того, Ви дізнаєтеся, що зазвичай трапляється з тілом жінки в цей час.

Додаток після народження

Життя з дитиною під контролем

Якою груддюВи годували останньою?

Запишіть, якою груддю Ви годуєте дитину і як довго. Існує ряд інших питань, про які слід пам'ятати після пологів. Ви більше не повинні пам'ятати про це.

Перевірте, як розвивається ваша дитина

Завантажити додаток зараз

Наш вебсайт використовує файли Cookies для забезпечення зручності використання та для статистичних цілей. Користуючись сайтом, Ви погоджуєтеся на політика cookies.

Я розумію
Помічник при вагітностіПомічник при вагітності Помічник після пологівПомічник після пологів Купити онлайнКупити онлайн