Відкрийте мобільне меню

Юридична примітка

Власник веб-сайту.

Власник цього веб-сайту Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. (далі іменується TZMO) з його зареєстрованим офісом у м.Toruń на вулиці 20/26 Żółkiewskiego, KRS no. 0000011286.

Інформація, що міститься на Веб-сайті.

Зміст Веб-сайту носить інформативний характер у сфері питань, що стосуються компаній, що утворюють групу TZMO, а також продукції, що випускається групою TZMO та використання в Обсяг послуг підписки та доступу для уповноваженої групи людей. Інформація, що міститься на веб-сайті, не є пропозицією до продажу. Внаслідок цього на їх основі не може бути укладений договір купівлі-продажу.

Власник веб-сайту може змінити веб-сайт без попереднього повідомлення та без будь-якої причини.

Послуги, що надаються на Веб-сайті. :
  • служба підписки;
  • послуга доступу до спеціалізованої інформації для групи осіб, які мають право.

Підписка означає розміщення замовлення на отримання інформації про користувача з веб-сайту. Частота завантажень не вказана.Власник сайту не несе відповідальності за недоставку замовленої інформації з об'єктивних причин, що не підпадають під контроль власника. Доступ до спеціалізованої інформації вимагає заповнення реєстраційної форми та погодження з умовами, що містяться в правилах доступу для зареєстрованих користувачів. Перераховані вище послуги надаються безкоштовно і не мають мінімальної або максимальної тривалості.

Кожен користувач, який записує процедуру реєстрації, отримає індивідуальні дані доступу. Витрати на підключення до сервера, на якому знаходиться сайт, несе користувач.

Процедура реєстрації.

Для того, щоб почати користуватися веб-сайтом, необхідно ввести в реєстраційну форму своє ім'я та адресу електронної пошти, а також дати згоду на обробку Ваших особистих даних, натиснувши кнопку "Я приймаю", щоб ступінь, детально описаний в документі. Інформація про особисті дані .
Скасування облікового запису користувача можливе в будь-який час.

Інші заходи, що здійснюються на Веб-сайті.

Веб-сайт може використовуватися для проведення програм лояльності, конкурсів та рекламних кампаній, а також дослідження ринку та споживачів. Детальні умови їх реалізації будуть включені в регламент. Участь у вищезгаданій діяльності буде можлива після прийняття умов відповідних положень за допомогою форми.

Відповідальність власника.

Власник веб-сайту не несе відповідальності за використання персональних даних третіми особами, за будь-які зовнішні дії, що порушують закон, та інші обставини, які не належать власнику.
Вся інформація, яка зібрана на веб-сайті, була надана добровільно. Власник не несе відповідальності за зміст, надійність, точність і повноту інформації від зовнішніх веб-сайтів, до яких ведуть гіперпосилання. Посилання на зовнішні сайти позначені синім кольором шрифту.

чинне законодавство

Використання веб-сайту вібувається віповідно до польського законодавства та всіх питань, пов'язаних з використанням веб-сайту, і відповідних положень, що діють у Республіці Польща.

Авторське право

Зміст сайту захищений авторським правом і не може бути змінений, копійований, розповсюджений без згоди власника веб-сайту. Друк вмісту сторінок веб-сайту можливий лише для приватного використання. Всі інші форми використання вмісту веб-сайту вимагають письмової згоди власника веб-сайту.

Захист торгових марок і торгових імен

Торгові марки та торгові назви, що використовуються на веб-сайті, захищені відповідно до чинного законодавства. Забороняється використовувати або змінювати вищезгадані марки без попередньої згоди відповідної компанії групи TZMO. TZMO не гарантує безуспішну і безаварійну роботу сайту, а також усунення помилок. Вона також не гарантує, що сервер, на якому розташований Веб-сайт, вільний від вірусів та інших шкідливих елементів.

Застереження щодо вмісту

TZMO залишає за собою право змінювати або доповнювати положення вищезазначеного юридичної ноти.

Наш вебсайт використовує файли Cookies для забезпечення зручності використання та для статистичних цілей. Користуючись сайтом, Ви погоджуєтеся на політика cookies.

Я розумію
Помічник при вагітностіПомічник при вагітності Помічник після пологівПомічник після пологів Купити онлайнКупити онлайн