Відкрийте мобільне меню

Юридична примітка

Адміністратором веб-сайту happy.bella.ua є ТОВ «Белла-Трейд».

Власником бренду Happy є компанія: АТ “Торуньскє заклади матеріалув опатрункових С.А.” [Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.] (далі АТ ”ТЗМО С.А.” [TZMO S.A.]), із місцеперебуванням у місті Торунь, вул. Жулкєвскєго, 20/26, 87100, Торунь, зареєстрована Районним судом м. Торунь, VII Господарська колегія Національного судового реєстру за № 0000011286, ІПН 8790166790, КПП [REGON] 870514656, BDO 000013635.

Згода користувача

Якщо користувач не згоден дотримуватися нижчевказаних правил користування даним веб-сайтом, він повинен негайно припинити користування веб-сайтом. 

Авторські права

Весь зміст веб-сайту є твором згідно зі змістом закону про авторське право і охороняється законом. Жодна з його частин не може бути розмножена, поширена, опублікована, змінена або скопійована будь-яким чином (у тому числі електронним, механічним або іншим) без попередньої письмової згоди TZMO S.A.

TZMO S.A. не надає користувачам цього сайту жодних ліцензій або прав на твори, захищені авторським правом. Жодне з цих положень не може бути витлумачене, навіть непрямо, як надання, дозвіл або ж на іншій основі, будь-якої ліцензії або права на виокристання будь-якого права інтелектуальної власності, яке належить TZMO S.A. Будь-які дії, що порушують авторські права, заборонені.

Товарні знаки та інші позначки

Всі товарні знаки, торгові найменування, логотипи, графічне оформлення та інші права на інтелектуальну власність, такі як патенти або промислові зразки, що використовуються чи надаються на даному веб-сайті, є власністю TZMO S.A. або третіх осіб, охороняються законом у Польщі та у світі. Забороняється використовувати їх будь-яким чином без попередньої письмової згоди власника TZMO S.A

База даних 

Даний веб-сайт містить бази даних, які підлягають захисту згіжно із законом про захист баз даних. Виробником бази даних є TZMO S.A. або третя особа, що має виключне право на вилучення даних і їх повторне використання повністю або значною мірою стосовно якості або кількості. 

Відмова від відповідальності 

Інформація на цьому веб-сайті не є пропозицією продажу, надання послуг або будь-якою іншою пропозицією у розумінні цивільного законодавства. 

Інформація на даному веб-сайті була підготована із необхідною акуратністю та добросовісністю, однак ні TZMO S.A., ані адміністратор сайту не несуть відповідальності за повноту і актуальність наданої інформації. Інформація, що міститься на цьому веб-сайті, може бути неповною, скороченою чи застарілою. Зокрема, тою мірою, якою це дозволено законом, виключається будь-яка відповідальність TZMO S.A., а також адміністратора сайту за наслідки використання користувачами інформації, отриманої з сайту, за збитки або шкоду, понесені прямо чи непрямо користувачами чи третіми особами, а також за інші негативні наслідки, які виникли в результаті доступа користувача до даного сайту або відсутності доступа, а також наслідки, пов’язані із використанням інформації, послуг, інструментів та рішень на цьому веб-сайті. 

TZMO S.A. не несе відповідальності за збитки або шкоду, що виникли в результаті переривання доступу до мережі і обслуговування, системних помилок комп’ютера, викликаних вірусами чи спілкуванням по електронній пошті.

TZMO S.A. не несе відповідальності за зміст, політику конфіденційності або функціонування зовнішніх сайтів, які мають посилання на цей веб-сайт або з нього. Користувач, який вирішив використовувати посилання для доступу до сторонніх веб-сайтів, робить це під свою відповідальність.

Послуги, які надаються Сервісом

Сервіс надає наступні Послуги:

Можливість відправки запиту через форму зворотнього зв’язку. Користувач веб-сайту https://happy.bella.ua/uk_UA/form/forma-zvorotonyogo-zv-iazku вказує своє ім’я і прізвище, адресу електронної пошти та текст повідомлення. Дані користувачів зберігаються у базі даних після попередньої згоди на обробку персональних даних  Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A., ul. Żółkiewskiego 20/26, 87-100 Toruń, щоб відповісти на запит та документацію користувача у разі подальшого контакту, відповідно до Інформації про персональні дані. Персональні дані зберігаються до моменту відкликання згоди. Вищезгадані послуги надаються безкоштовно, мінімальної чи максимальної тривалості немає. 

Наш вебсайт використовує файли Cookies для забезпечення зручності використання та для статистичних цілей. Користуючись сайтом, Ви погоджуєтеся на політика cookies.

Я розумію
Помічник при вагітностіПомічник при вагітності Помічник після пологівПомічник після пологів Купити онлайнКупити онлайн