Порадник Щасливих батьків

немовля

кількість порад: 20

малюк

кількість порад: 18

дитина

кількість порад: 15

Заміна підгузника

Порада у категорії: немовля

Перший підгузок Bella Baby Happy Newborn одягаємо немовляті ще у пологовому будинку, через деякий час після того як переріжуть його пуповину. Це пупкова ранка, яка загоюватиметься ще кілька днів після народження, є найбільш вражливим місцем на тілі дитини, яке потребує захисту від подразнень. Підгузники у найменшому розмірі Newborn мають унікальний виріз для пупка, що забезпечує доступ повітря і захист від можливих подразнень.

Перше сповивання немовляти для недосвідчених батьків – це завжди стрес. Вони бояться нашкодити дитині, відчувають себе невпевнено і напружено при кожній заміні підгузника. Варто лише добре підготуватися до цього, адже перші місяці ви будете змінювати підгузники дитині принаймні кілька разів на день. Кілька порад, які слід дотримуватися, аби сповивання малюка ставало приємною справою для вас обох.

Спочатку підготуйте для себе відповідне місце для сповиванняя. Можливо це здаватися лишнім, адже дитину можна пеленати на ліжку чи дивані, але повірте, що Ви швидко оціните та звикнете до пеленального місця, встановленого на відповідній висоті. Пеленаючи немовля на ліжку кілька разів на день, ви перебуваєте у незручній позиції, а це безумовно не те, що потрібно вашій спині після 9 місяців вагітності.

Якщо хочете аби місце для сповивання мало більше простору, можна купити спеціальний комод з пеленальним місцем. Якщо бракує вільного місця, то достатньо лише покласти пеленальне місце на ліжко. Розкладіть на ньому пелюшку Happy або бавовняну чи фланелеву пелюшку, щоб дитяча шкіра не торкалася холодної поверхні матрацу.

Важливо, щоб Ви мали під рукою найнеобхідніші речі: підгузники, вологі серветки, мисочку з водою і серветки для миття сідничок дитини, та захисний крем. Добре, якщо поруч з пеленальним столиком розташована шафа або комод із запасними дитячими речами, на випадок несподіванки :)

Розстебніть немовляті одяг та підгузник. Не дивуйтеся, якщо малюк відразу почне мочитися – маленькі діти, коли роздягнуті і відчувають холод, часто так реагують. Якщо дитина випорожнилася, делікатно витріть сіднички чистою частиною підгузника та акуратно загорніть його.
Помийте сідниці малюка – у теплій воді за допомогою серветки, або ж вологою серветкою підмийте дитину.

Якщо сповиваєте хлопчика, ретельно очищуйте його статеві органи, а після чого делікатно витирайте, адже залишаючи їх вологими, можете спровокувати попрілості. Миючи сіднички дівчинки, пам’ятайте, що потрібно це робити зверху до низу. Ретельно очищуйте кожну складочку та статеві губи. Після очищення сідничок, викиньте брудний підгузник.

На чисті сіднички немовляти нанесіть невеличку кількість крему або мазі проти попрілостей – це гарна профілактика виникнення подразнень та почервонінь. Також, приємно буде малюку, якщо після очищення та зволоження сідничок, Ви дасте можливість йому полежати кілька хвилин без підгузника, щоб шкіра його сідничок "подихала".

Тепер трішки припідніміть сіднички дитини, підкладаючи під них свої долоні (у ніякому разі не піднімайте за ноги!) і підкладіть чистий підгузник. Закріпіть його на тілі дитини спеціальними застібками-липучками. Важливо, щоб підгузник був закріплений симетрично та не затісно. Допоможуть Вам у цьому малюнки, симетрично розташовані по обидва боки підгузників Happy. Тепер можна одягнути малюка.

Бачите, це зовсім не складно! А нагородою для Вас буде усміхнений малюк та його здорові сіднички! Під час миття у ніякому разі не тягніть дитину за ніжки, це може призвести до вивиху кісток тазу. Обережно піднімайте сіднички дитини, підкладаючи під них долоні. Не залишайте ніколи дитину, навіть на кілька секунд, одну на пеленальному місці. Вона може випасти з нього!

Рекомендовані товари для Вас

Ознайомлюйтеся з іншими порадами