Порадник Щасливих батьків

немовля

кількість порад: 20

малюк

кількість порад: 18

дитина

кількість порад: 15

Тиждень 9

Порада у категорії: вагітність

У період Ви можете помітити зміни на Вашому обличчі – якщо пощастить, то шкіра стане більше розгладженою, зникнуть прищі, і Ви виглядатимете квітучою. Але може статися так, що саме у період виникають проблеми зі шкірою – висипи або зміни кольору обличчя. На жаль, немає жодних правил – вагітність це індивідуальний стан кожної жінки, а для тіла справжня революція. Відтак, дозвольте собі та Вашому тілу пережити його у власний спосіб.

На цьому тижні Ваша дитина:
Ваша дитина надалі змінюються швидко – лице набирає форму, з’являються дірочки у носику, розвивається верхня губа. Вушка зміщуються у відповідні місця збоку голови, яка у свою чергу збільшується, у результаті інтенсивного розвитку головного мозку. З’являється делікатне та пухке волосся. Ваш малюк вже розмірами близько 20 мм і важить 4 г.!

Ознайомлюйтеся з іншими порадами

Тиждень 10

Можете зітхнути з полегшенням - час високого ризику минув для Вас.

> дізнайся більше

Тиждень 11

Дитина вже більше 4 см у довжину і має розмір інжиру. З’являється одне з перших підтверджень особистості Вашого малюка – папілярні лінії на пучках пальців.

> дізнайся більше

Тиждень 12

На цьому тижні закінчується перший триместр Вашої вагітності. На рубежі першого та другого триместру відбувається справжній прилив енергії.

> дізнайся більше