Порадник Щасливих батьків

немовля

кількість порад: 20

малюк

кількість порад: 18

дитина

кількість порад: 15

Тиждень 40

Порада у категорії: вагітність

Невпевнені чи настав вже час? Очевидними ознаками початку пологів є відходження навколоплідних вод, але трапляється, що перший етап пологів проходить непомітно, а міхур плодових вод пробивають у пологовій кімнаті. Пам’ятайте, не варто приїздити до лікарні надто рано. Перша стадія пологів може тривати декілька годин.

Якщо біль ставатиме все більшим і більшим з частотою у 10 хв., то потрібно відразу їхати до лікарні. Врахуйте час на дорогу, якої їхатимете до лікарні (затори, об’їзди, ремонт та ін.). У пологовій кімнаті лікар огляне Вас аби оцінити стан розкриття матки, а акушер виміряє артеріальний тиск та прикріпить до живота кардіотограф.

У деяких лікарнях ще досі є пологові кімнати для декількох осіб, але все частіше трапляються кімнати для однієї особи з індивідуальної вбиральнею. Відтепер ви будете під тривалою опікою лікаря та акушера. Пологи – це безперечно велике фізичне навантаження, але водночас неймовірні переживання для матері. Природа так подбала, що в це момент Ви відчуваєте «появу дива» і забуваєте про біль та складності пологів. Малюк, ласкаво просимо!

Ознайомлюйтеся з іншими порадами

Тиждень 14

Подумайте про курси вагітних, можливо вдасться вмовити партнера на спільні лекції?

> дізнайся більше

Тиждень 36

У цей період, Ви частіше будете відвідувати свого лікаря. Почніть рахувати рухи малюка.

> дізнайся більше

Тиждень 38

Ваша дитина вже повністю сформована та готова побачити світ!

> дізнайся більше