Порадник Щасливих батьків

немовля

кількість порад: 20

малюк

кількість порад: 18

дитина

кількість порад: 15

Тиждень 34

Порада у категорії: вагітність

Очікування появи немовляти на світ, Ви, напевно, розпочали з підбору та комплектування дитячих речей. Складіть список необхідних покупок, це буде практичним рішенням, щоб допомогти Вам знайти все те, що буде необхідним у перші тижні спільного життя. Пам’ятайте, що не варто відразу купувати багато речей, адже дитина швидко росте. Можливо, Ви відчуваєте регулярні скорочення матки, так звані Брекстон-Хікса, що готують матку до пологів. А також, можете помітити проблеми з концентрацією та запам’ятовуванням нової інформації – це як наслідок скорочення клітин головного мозку, але даний стан мине протягом кількох тижнів після пологів.

На цьому тижні Ваша дитина:
Дитина росте надзвичайно швидко і важить вже близько 2 кг і завдовжки 46 см. Незважаючи на те, якого кольору у майбутньому будуть її очі, зараз вони блакитного, адже процес пігментації райдужної оболонки закінчиться через кілька тижнів після народження.

Ознайомлюйтеся з іншими порадами

Тиждень 35

Саме час підготувати сумку з речами, які будуть необхідні під час перебування у лікарні. Ваша дитина вагою близько 2,5 кг.

> дізнайся більше

Тиждень 36

У цей період, Ви частіше будете відвідувати свого лікаря. Почніть рахувати рухи малюка.

> дізнайся більше

Тиждень 37

На цьому тижні дно матки значно знижується, завдяки чому Вам буде легше дихати.

> дізнайся більше