Порадник Щасливих батьків

немовля

кількість порад: 20

малюк

кількість порад: 18

дитина

кількість порад: 15

Тиждень 33

Порада у категорії: вагітність

Протягом цього періоду Ваша вага збільшуватиметься приблизно 0,5 кг на тиждень, але пам’ятайте зміна ваги це індивідуальне питання і немає чітко визначених стандартів. Якщо Ви набрали більше чим очікували, не варто відмовлятися від збалансованої дієти, оскільки у найближчі кілька тижнів, дитина потребуватиме більше білків та жиру. Об’єм Вашого шлунку зменшився, адже малюк займає значно більшу частину черевної частини, тому енергетичну недостачу компенсуйте невеликими перекусами (сухофруктами, горіхами, йогуртом), які допоможуть перечекати до основного прийому їжі.

На цьому тижні Ваша дитина:
Дитина важить майже 2 кг, а його мозок розвивається надзвичайно швидко. Відчуття зору, слуху, дотику та смаку вже функціонують. Розрізніє запахи, що проникають до навколоплідних вод, відчуває, що мама вдихає та їсть. Триває формування імунної системи, немовля приймає від матері антитіла, завдяки яким матиме захист проти багатьох хвороб відразу після народження.

Ознайомлюйтеся з іншими порадами

Тиждень 34

Підготуйте список усіх необхідних речей, які будуть Вам потрібні у лікарні та у перші дні життя немовляти.

> дізнайся більше

Тиждень 35

Саме час підготувати сумку з речами, які будуть необхідні під час перебування у лікарні. Ваша дитина вагою близько 2,5 кг.

> дізнайся більше

Тиждень 36

У цей період, Ви частіше будете відвідувати свого лікаря. Почніть рахувати рухи малюка.

> дізнайся більше