Порадник Щасливих батьків

немовля

кількість порад: 20

малюк

кількість порад: 18

дитина

кількість порад: 15

Тиждень 32

Порада у категорії: вагітність

Якщо Ви не відвідуєте курси вагітних та клініку, тоді Вам слід подумати і знайти місце, де з’явиться на світ немовля. Адже це дозволить Вам освоїти місце, добре оглянути породільні та палати, дізнатися про вимоги до пологів: чи обов’язковий спеціальний одяг, чи застосовується анестезія і що саме, на яких умовах відбуваються пологи. Напевно вже не можете дочекатися пологів. Ваша матка збільшилася до 500-кратного розміру і заповнює чи не всю черевну порожнину. Крім того, Вас може супроводжувати відчуття голоду вночі, аби уникнути цього приготуйте вечерю багату на вуглеводи, які забезпечать висикий рівень глюкози в крові протягом ночі.

На цьому тижні Ваша дитина:
Дитина завдовжки 45 см і вже важить майже 2 кг. У зв’язку з тим, що у Вашому животі стає мало місця, малюк не робить різких рухів, лише перевертається і потягається. Він любить слухати Ваш голос, відрізняючи його від інших жіночих голосів. Також, малюку у цей період сняться сни.

Ознайомлюйтеся з іншими порадами

Тиждень 33

Відчуття зору, слуху, дотику та смаку вже функціонують. Дитина розрізніє запахи, що проникають до навколоплідних вод, відчуває, що мама вдихає та їсть.

> дізнайся більше

Тиждень 34

Підготуйте список усіх необхідних речей, які будуть Вам потрібні у лікарні та у перші дні життя немовляти.

> дізнайся більше

Тиждень 35

Саме час підготувати сумку з речами, які будуть необхідні під час перебування у лікарні. Ваша дитина вагою близько 2,5 кг.

> дізнайся більше