Порадник Щасливих батьків

немовля

кількість порад: 20

малюк

кількість порад: 18

дитина

кількість порад: 15

Тиждень 20

Порада у категорії: вагітність

На цьому етапі можете відчувати дискомфорт в очах і мати проблеми з чіткістю зору. На цьому етапі вагітності це нормально, а після пологів, зазвичай все вертається до норми. Ваша вага збільшуються інтенсивно, тому особливо звертайте увагу на раціон, який повинний бути різноманітним, легкозасвоюваним, у складі якого є нежирне м'ясо, морська риба, фрукти, овочі та зернові.

На цьому тижні Ваша дитина:
Половина шляху вже позаду! Дитина важить 260 г і ростом 16 см. Тепер під шаром слизу на її шкірі формуються спокійно усі шари шкіри. Ростуть нігті та волосся. На цьому етапі вже утворенні нервові клітини, які відповідають за кожні окремі відчуття. Малеча вдосконалює відчуття рівноваги, запам’ятовуючи рухи колисання під час ходьби і дихання мами. Коли Ви приймаєте дуже гарячий чи холодний душ, малюк відразу реагує різкими рухами. Також, він реагує на зміну температури навколишнього середовища. На цьому етапі можете відчувати дискомфорт в очах і мати проблеми з чіткістю зору.

Ознайомлюйтеся з іншими порадами

Тиждень 21

Ваш малюк розвивається дуже інтенсивно. При відповідному положенні можна визначити стать дитини.

> дізнайся більше

Тиждень 22

У середині терміну вагітності Ви можете відчувати набряки в ногах, а взуття може бути замалим.

> дізнайся більше

Тиждень 23

Помітили темну лінію на животі, довжиною від пупка до лобкового симфізу? Це нормальне явище, результат дії гормонів вагітності…

> дізнайся більше