Порадник Щасливих батьків

немовля

кількість порад: 20

малюк

кількість порад: 18

дитина

кількість порад: 15

Тиждень 13

Порада у категорії: вагітність

Розпочинається другий триместр вагітності. Поступово Ви набираєте вагу. Знайте, що період широких суконь без форми давно минув. Якщо тільки є бажання, підкреслюйте круглий животик, пишаючись тим, що незабаром у Вас буде немовля. Також це період найкращий для Вашої шкіри, яка стає делікатною та набуває рівного тону. Ваше лібідо підвищується, що не може не залишити Вашого партнера без уваги.

На цьому тижні Ваша дитина:
Дитина вже має розміри 7 см вагою 12 г. Форма обличчя формується інтенсивніше. Хоча обличчя становить 1/3 довжини тіла, очі та уста знаходяться на відповідному місці. Малюк може позіхати, зморщувати чоло, а коли доторкнеться до уст ще зовсім випадково, то починає рухати ними. Найважливіші органи вже сформовані. Починає працювати печінка, виділяючи інсулін, а нирки виробляють сечу. Перший крик дитини, який ти почуєш після пологів зароджується саме у цей тиждень. Формуються голосові зв’язки, але Ви не зможете почути свого малюка.

Ознайомлюйтеся з іншими порадами

Тиждень 14

Подумайте про курси вагітних, можливо вдасться вмовити партнера на спільні лекції?

> дізнайся більше

Тиждень 15

Розмовляйте з дитиною, читайте у голос, слухайте разом з нею музику, яка подобається Вам, адже це чудовий спосіб на створення емоційного зв’язку з малюком.

> дізнайся більше

Тиждень 16

Починаючи з цього тижня, Ви можете відчувати перші поштовхи дитини.

> дізнайся більше