Порадник Щасливих батьків

немовля

кількість порад: 20

малюк

кількість порад: 18

дитина

кількість порад: 15

Тиждень 11

Порада у категорії: вагітність

Напевно Ви будете відчувати приплив енергії, а ранкова нудота поступово зникатиме. Але у зв’язку з постійною зміною гормонів у Вашому організмі, можуть виникати запори та печія. Дотримуйтеся збалансованої дієти, споживаючи корисну їжу невеличкими порціями. Не забувайте про прогулянки на свіжому повітрі, так Ви зможете попередити запаморочення голови, які спричиненні зниженням артеріального тиску.

На цьому тижні Ваша дитина:
Дитина вже більше 4 см у довжину і має розмір інжиру. Незабаром вона буде стискувати ручки в кулаки, з-під ясен з’являтимуться маленькі зубки, і деякі кістки стануть твердішими. На цьому тижні формуються нігті і підтвердження особистості Вашого малюка – папілярні лінії на пучках пальців. Все більше часу дитина проводить пересуваючись та штурхаючись, що нагадує балет у воді. Її рухи настільки делікатні, що пройде ще деякий час аби Ви відчули їх. Свідченням формування мембрани є гикавка, що може виникнути у цьому періоді.

Ознайомлюйтеся з іншими порадами

Тиждень 12

На цьому тижні закінчується перший триместр Вашої вагітності. На рубежі першого та другого триместру відбувається справжній прилив енергії.

> дізнайся більше

Тиждень 13

Розпочинається другий триместр вагітності. Це найкращий період для Вашої шкіри, яка стає делікатною та набуває рівного тону.

> дізнайся більше

Тиждень 14

Подумайте про курси вагітних, можливо вдасться вмовити партнера на спільні лекції?

> дізнайся більше