Дізнайтеся також

  • Aktualności

Історія бренду

1993

Відповідаючи потребам ринку виробів для дітей, що постійно розвивається, TZMO S.A. вводить в асортимент одноразові гігієнічні підгузники - Bella Baby. З 1995 року підгузники Bella Baby доступні для хлопчиків та дівчаток.

2000

2000 Початок історії бренду Bella Baby Happy. Перші підгузники bella baby Happy були доступні у 3 розмірах: MIDI, MAXI, JUNIOR.

2001

2011 Це рік революційної зміни в констукції одноразових гігієнічних підгузників для дітей - ламінат став "повітропроникним". Це був важливий крок на шляху підвищення комфорту під час використання.

2002

Асортимент підгузників bella baby Happy розширився. З`явилися підгузники для найменших: NEWBORN і MINI. При цьому підгузники NEWBORN вже на той час мали спеціальний виріз в області пупка - інноваційне рішення, яке цінується мамами та акушерами до сьогодні.

2004

Марка bella baby Happy поширює культуру по догляду за недоношеними дітьми та дітьми з недостатньою вагою. В асортименті з`являються підгузники bella baby Happy BEFORE NEWBORN.

2004

Розпочинається виробництво вологих серветок для дітей, а до упаковок підгузників Happy додаємо спеціальні мішечки для використаного підгузника.

2005

У конструкції підгузників з`являються еластичні застібки-липучки, а поглинаючий шар тепер збагачений суперабсорбентом з екстрактом зеленого чаю, який нетралізує неприямні запахи, зменшує ризик появи алергії та подразнень. Цього ж року асортимент виробів для дітей доповнюють пелюшки Bella Baby Happy.2007

Врахувавши потреби споживачів, було розроблено та введено в асортимент ще 3 види вологих серветок: "шовк та бавовна", "молоко та мед", "сенсітів"

2008

Інколи важко підібрати підгузник: один розмір вже малий, а інший ще завеликий. Аби уникнути складностей з підбору підгузників на кожному з етапів розвитку дитини, в асортимент Bella Baby Happy введено ще 2 додаткових розміри: MAXI PLUS і JUNIOR EXTRA.

2010

Знову відбулися інноваційні зміни лінійки підгузників у розмірах: MAXI, MAXI PLUS, JUNIOR і JUNIOR EXTRA. Вони стали більш сучасними завдяки системі 3D Flexi system, яка забезпечує повну свободу руху малюка та надійний захист від протікань.