Дізнайтеся також

  • Aktualności

Система 3D Flexi

Інноваційного система застосована у підгузниках Bella Baby Happy. Головні переваги системи 3D Flexi:

Перша - зручність

Система 3D Flexi : широкі, еластичні і довші застібки-липучки, широка та еластична поясна резинка, та покращені бокові оборочки – додатковий захист від протікань. Використання еластичних елементів у підгузниках Bella Baby Happy сприяє ідеальному приляганню підгузника до тіла дитини, не обмежуючи її рухів. Вдень це гарна та цікава забава, а вночі спокійний сон. Застібки- липучки виготовлені з дуже м'якого, повітропроникного матеріалу, який захищає чутливу шкіру дитини від подразнень. Крім цього, застібки-липучки дають можливість повторного закріплення підгузника на тілі малюка.

ДРУГИЙ - Поглинання

У покращених підгузниках Bella Baby Happy застосовано новий, більш легкий та тонший поглинаючий шар анатомічної форми. Матеріал Magic Green миттєво та рівномірно розподіляє вологу всередині поглинаючого шару, завдяки чому шкіра залишається сухою і здоровою.

ТРЕТІЙ - БЕЗПЕКА

Завдяки використанню м'якого повітропроникного матеріалу сіднички дитини залишаються здоровими, а суперабсорбент, який всередині підгузника перетворює вологу у гель, запобігає контакту вологи зі шкірою дитини, як результат шкіра дитини суха та не подразнена. У виробництві дитячих підгузників Bella не використовується латекс, який є алергеном і може викликати алергічні реакції у дитини. Ризик алергічних реакцій знижується, оскільки при відбілюванню підгузників не застосовується хлор. Важливо відзначити, що підгузники Bella Baby Happy не тільки утримують вологу всередині та запобігають виникненню неприємного запаху.