Дізнайтеся також

  • Aktualności

Безпека бренду

Наявність парафінової олії в косметиці

Наша олійка для тіла виготовлена на основі парафінової олії. Парафінова олія – це мінеральна олія, яка має пом’якшувальні, зволожуючі та захисні властивості. Це компонент використовують більшість виробників косметичних засобів, як основу для них, яку збагачують невеликими добавками рослинних екстрактів , іншими активними інгредієнтами і ароматизаторами. У складі нашої олійки ми використовуємо парафінову олія фармацевтичної дії, яка використовується у фармацевтиці, спеціально виготовлена та очищена, позбавлена всіх небажаних домішок. Додатковою перевагою олії є відсутність алергенів. Олія має легку текстуру, яка крім мінеральної олії має натуральні інгредієнти; і не закупорює пори і не викликає появу висипки.

Косметика не викликає сліз

Шампунь Bella Baby Happy Nature Care не викликає сліз, адже у його складі лише м’які та перевірені на чутливість інгредієнти. Сам шампунь також було протестовано та підтверджено, що він не викликає появу сліз під час використання. Крім цього, у шампуні Bella Baby Happy Nature Care ретельно підібрано компоненти, які чудово миють волосся дитини та роблять їх м’якими.

Захисний крем для дітей взимку

Деякі креми для дітей, особливо сильно зволожуючі, можуть призвести до сухості шкіри взимку. Bella Baby Happy Nature Care Cream можна використовувати при низьких температурах. Крем являє собою особливий тип емульсії, що захищає лице дитини у морозну погоду.

Чи масло ши має ще додаткову дію крім зволоження та живлення шкіри?

Масло ши отримують з насіння горіха дерева Буториспермум Парка, що росте в Центральній Африці, що протягом століть використовувався місцевими жителями для догляду за волоссям і тілом. Він містить 40-60% рослинного жиру, завдяки якому захищає ліпідний шар шкіри та пом'якшує шкіру. Це природний сонцезахисний фільтр.

SLES free у косметиці

SLES free - тобто відсутність лауретсульфат натрію. Даний компонент не міститься у гелі для волосся та тіла Bella Baby Happy Nature Care. У складі гелю усі компоненти ретельно підібрані, які делікатно миють та зволожують ніжну шкіру малюка та його волосся. SLES (лауретсульфат натрію) – це поверхнево-активний компонент, яка може пересушувати або подразнювати дитячу шкіру. Оскільки шампунь і гель Bella Baby Happy Nature Care не містять цього компонента та його похідних, вони не порушують природній захисний бар’єр шкіри малюка.

PEG free

Дитяча косметика Bella Baby Happy Nature Care не містить PEG. Це означає, що при виробництві косметичних засобів не використовують компоненти, які обробляють хімічно з метою надання їм особливих властивостей для догляду за шкірою. Саме ці складники сталі та добре підтримують консистенцію виробу. Косметика з PEG free містить інші інгредієнти, що мають аналогічні властивості без хімічного оброблення.

Суперабсорбент у підгузниках

Дитячі підгузники Bella Baby Happy мають спеціальний суперабсорбент, який перетворює вологу у гель. Даний компонент протягом кількох десятиліть широко використовуються у виробництві гігієнічних засобів, косметиці та медичній галузі. Під час зміни підгузника Ви можете помітити на сідничках частинки гелю, який без проблем можна витерти за допомогою вологої серветки або змити водою.